Kuur 5 uitgesteld!
Jayden was er weer helemaal klaar voor… Tassen gepakt met knuffels en al. “Ook de slang mee mama, want dan kan Jayden de zusters plagen”!
Na een uurtje wachtkamer, eindelijk bij de dokter naar binnen. Van korte duur, want de enige mededeling was dat de dokter liever maandag 6 februari wil beginnen met de kuur. Zijn bloedwaardes zijn nog wat aan de lage kant en gezien het traject steeds zwaarder wordt en Jayden het momenteel goed doorloopt wil hij geen enkel risico lopen op een eventuele bacterie of infectie.
Jayden was enigszins teleurgesteld want hij was Emma al tegen gekomen in de gang en ze zaten in een mum van tijd samen al op de fiets, te racen, door de gangen. Na Emma gedag gezegd te hebben was het wel weer oké en zat hij weer vrolijk in de auto. Nu even lekker rusten en van de week nog wat langer thuis en dan maandag 6 februari opnieuw het bloedbeeld bekijken en opname als alles goed is, maar daar gaan we natuurlijk voor!
Tot slot willen we graag laten weten dat we nu sinds 10 januari een stichting zijn, maar dat het elke dag nog overweldigend is hoeveel mensen met ons meedenken, meeleven. Wij zijn hier zo blij mee er zijn geen woorden voor… Jayden is nog te klein om dit te beseffen, maar wij ouders zijn ons zeer bewust hoe warm hart een ieder ons toedraagt. Dank jullie wel en zoals Jayden doorvecht voor zijn ziekte, vechten wij voor zijn kans in Amerika!
7 reacties op Kuur 5 uitgesteld!
Geef een reactie Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
Nou kanjer, rust maar goed uit en geniet van je daagjes extra thuis voor weer zo’n vervelende behandeling. Wij vechten hier door om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor Amerika..
Alvast sterkte voor a.s. Maandag!! spannend weer hoor!
Nancy, kun je weer 1 of 2 potten brengen, ahum, sorry, ik heb die ene aan de vietnamsekraam op de c1000 gegeven en de andere staat nu bij Verhage, maar die van mij is zo goed als vol!
Groetjes Tanja Masthoff, http://www.alles-kids.com
Eerst schrok ik even, maar ok. Een week om de risico`s te verkleinen. Lekker thuis vertroetelen…Maakt niet uit ook. Thuis is fijner….wel jammer van Emma. Maar ze zullen elkaar vast nog wel zien. Ga zo door lieve Jayden, dan doen wij het met acties ook! dikke knuffel, Kirby
hoi Jayden,
Ik ken je niet persoonlijk maar leef enorm met jou en je ouders mee. Jammer dat de plannen gewijzigd zijn, altijd vervelend maar nu dan maar genieten van de dagen thuis. Heel veel sterkte gewenst bij de nieuwe kuur.
Mijn ouders zijn hard bezig om buiten hun donatie een actie te verzinnen/beginnen en ik zal ze achter hun vodden aanzitten.
Veel liefs van Liam
lieve Jayden,
Even thuis en dan de nieuwe kuur heel veel succes knul!
Wat een mooie acties allemaal.
Warme knuffels xxx liefs Tine en Dick xxx
wel jammer eigenlijk want als je eenmaal in de winning moed bent zou je dat graag voortzetten, hoop nu op een snelle verbetering van de bloedwaardes zodat als nog rapido gestart kan worden met de vervolg behamdeling.
nou lieve Jayden tot snel maar weer.
lieve groeten van Betty en Mart
hai jayden
ik snap dat jullie zijn geschrokken
maar ja onze bikkel loopt ook weleens wat op
geen nood 6feb gaatie er gewoon voor lekker even
hangen op de bank en dan is het zo ver.
he knulletje weer heeeeeeeeeeel veeeeeeeeeeeeel kusjes
Beste Jayden,
Herma (63, die deze narigheid recent heeft ondergaan)en ik
wensen je heel veel sterkte. Jij bent nog jong en sterk. Het zal je best wel lukken want de bent jong en sterk, dus succes.
Koos en Herma