Gisteren heeft Jayden een lange dag gehad. A long day for Jayden yesterday
For a summary in English see below
Gisteren heeft Jayden een lange dag gehad. Doordat de operatie op dinsdag (vandaag) plaats vind, hebben ze van maandag nog gebruik gemaakt door het doen van verschillende testen. Door de tumoren in zijn hoofd hebben ze besloten om zijn ruggenwervel te scannen met een MRI scan en is er van Jayden zijn lichaam een CT-scan gemaakt. Ook zijn er aan het begin van de middag weer biopten en beenmerg van hem afgenomen.
Het eerste wat er moest gebeuren was de beademingsbuis weer in Jayden plaatsen. Door de verdoving die Jayden krijgt tijdens de komende testen wordt hij goed bewaakt door de computer. Deze zorgt ervoor dat Jayden wordt ondersteund bij het ademhalen en zo krijgen de zusters een beter beeld van hoe het met hem gaat.
Na het plaatsen van de luchtbuis krijgt Jayden een biopsie en wordt er beenmerg afgenomen van hem. Ik mocht in de ruimte blijven tijdens deze procedure, iets wat ik nog niet gezien of mee gemaakt had en eigenlijk best interessant vond. Uiteindelijk hebben ze van twee plaatsen een biopt en beenmerg afgenomen, een van de linker heupbeen en een van de rechter. Het is heel vlot verlopen en tot tegenstelling van de vorige keer hebben de doctoren het in 1 keer goed gedaan.
Daarna mocht Jayden naar de derde verdieping van het hoofdgebouw, hier ligt het radiologischcentrum. Hier word bij Jayden eerst de CT scan gedaan en een ruim half uurtje later krijgt hij de MRI scan. Dit alles onder verdoving. Ze willen een MRI scan maken van zijn ruggenwervel en er wordt dan ook flink wat tijd voor uitgetrokken. Om kwart over negen ’s avonds is Jayden terug op de kamer en is het goed verlopen. Hij is tijdens de scans nog wel een paar keer wakker geworden uit zijn slaap. Het eerste wat hij dan wil doen is de vervelende luchtbuis eruit trekken, uiteraard wordt dat niet toegestaan. Hij krijgt dan weer een slaapmiddel toegediend en valt dan bijna direct in slaap. Terug op de kamer heeft hij heerlijk geslapen en hebben ze hem in zijn slaap nog gewassen en hebben ze regelmatig gecontroleerd of hij nog goed reageerde op de vragen van de zuster. Voor mij was dit de eerste nacht dat ik weer een aantal uur goed door heb kunnen slapen en ben dan ook weer fit voor de komende dagen.
Vanochtend was hij om 08:10 in de operatiekamer en de verwachting is dat hij daar weer rond een uur of 12:00 weer uitkomt. Hij hoeft niet naar een uitslaapkamer want dat kan gewoon op zijn kamer. We zullen hem weer snel zien.
Voor vandaag hebben de doctoren belooft te komen met de uitslagen van de gemaakte scans en biopten, ook krijgen we Jayden weer te zien zonder slangen uit zijn mond. Vanavond zullen we weer een blog schrijven met de uitslag van de scans en met nieuws over de gedane operatie.
English summary
Monday was a long day for Jayden. The surgery will take place on Tuesday, so Monday was used for several tests. Because of the tumours in his head they decided to make a MRI-scan of his dorsal vertebra and a CT-scan of his body.
First he had to be intubated again. Computers are checking Jayden very well and supporting him with breathing. This also gives the nurses more information how he is doing. Later Jayden had a biopsy and they took some marrow from both his hips as well. I was allowed to watch this procedure which was very interesting.
Thereafter Jayden went to Radiology. Jayden woke up a few times during the MRI-scan and the CT-scan. First thing he wants to do is to remove the breathing tube, which of course isn’t allowed. But with some extra sedation he falls asleep immediately. Jayden was back in his room at 21.15. He slept most of the time and the nurses checked up on him regularly and washed him in his sleep.
This Tuesday morning Jayden was in the Operation Room at 8.10. He should be out again around noon. From there he will go straight to his own room to recover. We will see him again soon without tubes in his mouth. The doctors also promised to have all the results of the tests available today as well. Tonight we will write another blog.
32 reacties op Gisteren heeft Jayden een lange dag gehad. A long day for Jayden yesterday
Geef een reactie Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.
Heel veel sterkte met het wachten op nieuws. En jullie kleine kanjer. Ik zal een kaarsje voor hem branden. Hoop dat de operatie goed zal verlopen.
Veel liefs,
Danielle
We kijken vanavond uit naar
de blog dat alles mee zal vallen,
we zullen heel hard duimen.
Kus voor Jayden en heel veel
sterkte voor allemaal.
Fam. Elshoffxxx
Pffff zat al met smart op een bericht te wachten.
De kaarsjes branden hier en de duimen draaien….wat moet dit een afschuwelijke tijd voor jullie zijn.
Ik kan niet veel meer doen dan jullie alle kracht toewensen die nodig is
Jayden is een super sterk mannetje dit moet gewoon goed komen.
Hou jullie sterk en wij hopen met jullie mee dat de operatie goed verloopt en de uitslagen goed zijn.
Heel veel knuffels van hier
Jan cisca rick xxxxxxxxxxxxxxxxx
Dank voor alle informatie. Het is zo fijn om goed op de hoogte gehouden te worden! Heel veel sterkte! Nog een paar uurtjes en dan is jullie kanjer weer wakker en klaar om geknuffeld te worden. We wensen jullie alle kracht! Michel, Loes en bram
fingers crossed!!
We leven mee……….hopen, duimen, bidden……..XXX
Jeetje mina.. Echt bewonderenswaardig hoe die kanjer er mee omgaat zeg! En jullie trouwens ook!! Sterkte voor de komende tijd. Denk heel veel aan jullie.
Veel liefs,
Bram en Helen
Wij wensen jullie alle kracht toe voor het wachten op alle uitslagen en zal voor jullie een kaarsje branden
Lieve mensen.
Bedankt voor alle informatie. Ik denk dat heel veel mensen hier erg blij mee zijn.
Hou je taai allemaal.
Wieneke
Ongelofelijk wat dit ventje allemaal mee moet maken, en dan moet je dat als ouders ook nog eens lijdzaam aanzien….vreselijk. Veel sterkte met de operatie en hopelijk zijn de komende berichten positiever, sterkte ook voor Opa en Oma die bij jullie zijn, dikke kus Ton&Linda
Lieve allemaal,
Veel in gedachten bij jullie….#stilvan. Veel vragen met waarom maar kan de antwoorden niet vinden…
Hier worden veel kaarsjes gebrand voor jullie en jullie #KanjerJayden.
Stuur power en een arm om jullie schouders mee…X
Zo spannend als dat het nu allemaal is, zo lijkt dit bericht positief te noemen…
We blijven keihard duimen voor een positieve afsluiting!!!
We duimen en hopen mee, samen met zijn allen, dat de operatie succesvol verloopt en de uitslagen goed zijn. Ons respect voor jullie als ouders is enorm. Geweldenaren !!!
Zet em op Jayden.
Veel liefs van Tim, Heidi en Liam
Dank voor het bericht! Veel sterkte en wij duimen, etc!!
Heel veel sterkte jochie. We duimen voor je.
Lieve Jayden ouders en familie,
Wat een kanjer en vechter is het toch.
Ben in gedachte bij jullie en wens jullie allemaal heel veel sterkte toe.
Sylvia Troost
Poehpoeh wat een spannende dag voor jullie allemaal weer, hopelijk valt het mee met de testen die gedaan zijn en is er naast deze tumoren verder niets gevonden, we duimen voor jullie!!
gr Tanja, Roy en onze meiden (alles kids)
Heel sterkte en wij hopen en bidden voor jullie
En hopen dat de operatie voorspoedig verloop ,hopelijk word er verder niets gevonden
En kan jullie mannetje weer gouw opknappen
Heel veel sterkte!!
Ruud Sijses
Bedankt voor het bericht, ik zit continu de computer in de gaten te houden. Hoop zo op goed bericht. Ik duim voor jullie en leef mee. Heel veel sterkte!
Heel veel sterkte vandaag met het wachten op alle uitslagen en de operatie! Ook wij duimen met jullie mee!
Lieve Jayden,en familie.
We duimen weer voor je.Heel veel sterkte,
dikke kussssss.rob mirella en Joella
Lieve allemaal,
Als ik wakker word is het eerste wat ik doe kijken of er bericht is.
Wij duimen ontzettend en leven met jullie mee.
Hoop zo dat de uitslagen positief zijn en dat er een geslaagde operatie volgt…kortom heel veel sterkte met alles wat komen gaat!
Dikke kus!
Heel veel sterkte tijdens het wachten van de operatie en het wachten op de uitslagen. Ik gedachte zijn we bij jullie. Wat een vechter is jullie mannetje! We duimen voor een goede uitslag en heel veel sterjte met alles wat nog komen gaat de komende dagen.
Liefs Lenny
Lieve Jayden,
Vandaag duim ik héél hard voor jou! Kom op mannetje!
Kus Marianne
LIEVE ALLEMAAAL
WAT EEN SPANNING!!!!!!!!!!!!!
HEEL VEEL STERKTE
Kanjers!
Ik vind het allemaal zo spannend! Het enige wat ik kan zeggen is dat ik heel erg met jullie allemaal meeleef en ik heel hard aan het duimen ben voor goede uitslagen en snel veel beterschap.
Sterkte!!
X Suzanne
Wij duimen hier dat de operatie goed verlopen is en dat de scans ook positief zijn. Wat een kanjer, die Jayden dat hij dit nu zo allemaal moet ondergaan. Liefs, Erica
lieve allemaal,
het is me allemaal wat.
maar je weet het, het is een vechter
en het blijft een vechter.
ik wens jullie voor nu veel kracht en vecht lust
want dat is wat jullie nodig hebben en tot de volgende
blog.
bedankt en veel knuffels voor jullie en m’n kanjer,
peet en jeanette
Onbeschrijflijk, wat een wilskracht heeft dit deze kanjer!!
Hij verdient het!!! De overwinning van alle ellende.
Jullie allemaal heel veel sterkte en kracht!!!
Wij leven met jullie mee.
Henny en Wim.
Nu op de klok kijkend zou de operatie achter de rug moeten zijn, hoop dat het goed gaat met jullie kanjer. Op naar meer positief nieuws en heel veel sterkte allemaal!
ik hoop dat hy nu wakker is en jullie hem goed kunnen knuffelen.dat is ook weer achter de rug .en nu weer opknappen .maar kom wel goed .we horen het wel sterkte xxx